Strona główna \ Na dobre i na złe \ Newsy \ Prawdziwe uczucie czy kolejny podstęp?
Prawdziwe uczucie czy kolejny podstęp?
Bardzo utalentowany, ale podstępny i cyniczny. Takiego Falkowicza znaliśmy. Teraz zobaczymy go jako romantyka. Profesor poprosi Wiki, by została jego żoną!
Zapłakaną Wiki (Katarzyna Dąbrowska), której nie udało się uratować pacjenta, zacznie pocieszać profesor Falkowicz (Michał Żebrowski).

To zaskakujące, bo nieraz mówił, żelekarzpowinien leczyć, nie zaś współczuć. Tym razem to część planu. Obdarzy Wiktorię ciepłymuśmiechemi sekundę później wyjmie z kieszeni pierścionek.

- Mam nadzieję, że ci się spodoba. I że go przyjmiesz - powie Falkowicz, przejęty jaknastolatekna pierwszej randce. Wiktoria będzie zaskoczona, a nawet zaszokowana.

- Oświadczasz mi się? - zapyta z niedowierzaniem. - Wiesz, co widzę, kiedy patrzę na ciebie? Kobietę, z którą chcę spędzić resztę życia - potwierdzi.

Kiedy wahająca się Wiki sięgnie ostrożnie po pierścionek, do pokoju lekarzy wpadnie Przemek (Marcin Rogacewicz). Romantyczny nastrój pryśnie.

Zaskoczona i niepewna

Profesor nie usłyszy odpowiedzi na swoją deklarację. Wiki będzie go unikała przez następne dni i biła się z myślami. Ze swoich rozterek zwierzy się matce. Wanda (Barbara Lauks) uzna profesora za całkiem dobry materiał na zięcia.

- Jest trochę starszy, ale bez przesady. Ma pozycję, imponuje ci, spędzasz z nim dużo czasu - wskaże córce zalety kandydata.

- Nie kocham go. Ale... Jakoś nie potrafię się od niego uwolnić! - wyznadziewczyna.

To kolejny podstęp?

Za to Przemek, który uważa Falkowicza za łajdaka, stworzy własną teorię. Wedle niego, poprosił on Wiki o rękę, żeby nie mogła zeznawać przeciw niemu w procesie, który go czeka prędzej lub później.

Przy tym oświadczy wprost przyjaciółce, że pozwalając Falkowiczowi na taką zażyłość przeszła na stronę "czarnych charakterów".  • Przesłane przez:znawca
  • Data dodania:25 wrzesień 2013r.

Oceń tekst:

Wasze komentarze
Nie dodano komentarzy.

ANKIETA

Jakie artykuły najczęściej przeglądasz na stronie?
Newsy
Streszczenia odcinków
Gelerie